Teslimat Koşulları

Toplu siparişleriniz, fidan merkezimizin bulunduğu Mersin dahil olmak üzere, Adana ve Antalya illerine elden teslim edilebilmektedir. Uzak mesafeler için fidanlarınızı fidan merkezimizden teslim edebilmekteyiz. Gönderimde yaşanan sorunlardan dolayı (fidanların zarar görmesi gibi) kargo firmaları ile gönderim gerçekleştirmiyoruz.

Özel üretim ürünlerin teslim süreleri imalat zamanına göre farklılık göstermektedir. Bu tür ürünlerin teslimat bilgileri ve süreleri ürün sayfalarında belirtilmiştir. Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size, vermiş olduğunuz iletişim bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden iletişim bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir.

fidan teslimat
mutlu müşteri

Teslimat iptali

İstemiş olduğunuz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda konu ile ilgili vermiş olduğunuz iletişim bilgilerinden arayıp ne zaman tedarik edilebileceğini size bildireceğiz.

Ayrıca stok tükenmesi ve benzeri ticari imkânsızlık halleri, beklenmeyen haller, mücbir sebepler veya nakliyeyi engelleyen hava muhalefeti, ulaşımın kesilmesi gibi olağanüstü durumlar nedeni ile sözleşme konusu ürünü süresi içinde teslim edemez isek yine bu durumu size bildireceğiz. Bu durum da siparişin iptal edilmesi, sözleşme konusu ürünün varsa emsali ile değiştirilmesi, ve/veya teslimat süresini engelleyici durumun ortadan kalkmasına kadar ertelenmesi haklarından birini kullanabilirsiniz.

m2 Fidan Alanı
+ Çeşit meyve fidanı