Fidan Satan Yerler Erdemli

Fidan satan yerler Erdemli ilçesinde baktığımızda, Mersin bölgesinin yıllık fide satışını karşılayan Şen Fidancılık olarak görüyoruz.  Şen Fidancılık ucuz maliyetli tüplü meyve, çiçek ve süs ağaçları fidelerini sunmaktadır. Fideleri kendileri çoğaltıp özenle yetiştirmektedirler, yılın tüm günlerinde fidan alınabilir.

Bildiğiniz gibi ağaçlar ve çalılar suyu temizlemeye, toprak erozyonunu önlemeye, habitat sağlamaya, iklimimizi soğutmaya ve havamızı temizlemeye yardımcı olur. Şimdi şuanda bahçenize lezzetli meyveler veren sağlıklı fidanlar dikmeyi düşünebilirsiniz.

2020 Yılı Fidan Satışı

Bu yılki fide satışı, küçük alanlarda dayanıklı ve muhteşem çiçek ve meyveler taşıyan ve güzel renkler sergileyen küçük çalılar ve ağaçlar içeriyor. Bu bitkilerin yetiştirdiği meyveler ve çiçekler, kuşlar ve tozlayıcılar için önemli besin kaynaklarıdır ve bizim için lezzetli ikramlardır! Bu yerli türleri bahçenize dikerek, çevremizin iyileşmesine doğrudan katkıda bulunuyorsunuz. Her paketteki bitkiler su ve havanızı temizler, toprak erozyonunu önler, değerli yaşam alanı sağlar ve evinize güzellik katar.

Fidan satışı hakkında bilgi almak, fiyatları sormak için hemen arayın.

0535 628 10 25